The Balm Bonnie-Dew Manizer Likit Aydınlatıcı

The Balm Bonnie-Dew Manizer Likit Aydınlatıcı

Gratis mağazalarında satılan “The Balm” markalı makyaj ürünlerinin Türkiye’de hayranları oldukça fazla. Durum böyle olunca ise Gratis, markanın yepyeni ürünleri ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. The Balm Bonnie-Dew Manizer Likit Aydınlatıcı, Gratis mağazalarında yerini aldı!

Son dönem makyaj trendleri arasında ilk sırayı aydınlatıcı ürünler alıyor. Haliyle ise aydınlık makyaj stili bir çoğumuzun favorisi haline geldi. Her makyaj stilinde olmazsa olmaz bir makyaj ürünü haline gelen aydınlatıcı ürünler arasında “The Balm” markasının ürünleri çok seviliyor. Ancak likit aydınlatıcıların kullanım açısından daha kolay olması nedeni ile yeni bir likit aydınlatıcı çıkaran The Balm’ın yeni ürünü ekstra parlaklık için dudak rengine de eklenebiliyor.

The Balm Bonnie-Dew Manizer Likit Aydınlatıcı, hafif formülü ve kolay kullanımı ile hassas uygulama sağlıyor. Özellikle hafif formülü ve yumuşacık dokusu ile zevk ile uygulayabileceğiniz bir likit aydınlatıcı. Ancak The Balm Bonnie-Dew Manizer Likit Aydınlatıcı, orta ve koyu cilt tonları için daha uygun. Çok açık ten rengine sahip olanlar için ideal bir renge sahip değil.