Mara Magic Rainbow Powder

Son zamanlarda kolay uygulama sağlayan tırnak süsleme alternatifleri sürekli çeşitleniyor. Özellikle “Mara” markası tırnak süsleme ile ilgili çeşitli yenilikler ile karşımıza çıkıyor. İşte son yenilik ise Mara Magic Rainbow Powder! Yani ışığa göre renk değiştiren tırnak pudraları!
Mara Magic Rainbow Powder
Tırnak süsleme ilgili bizleri en çok merak ettiren uygulama kısmı. Çünkü tırnaklar o kadar küçük bir alanda çalışma gerektiriyor ki, son derece dikkat edilerek uygulama tamamlanmalı. Bir o kadar önemli olan diğer şey ise ojenin kuruma süreci. Yani tırnak süslemek gerçekten bir sanat haline dönüştü. Ancak Mara Magic Rainbow Powder, uygulaması son derece kolay bir ürün. Sadece bir kutusu ile ortalama olarak 50 uygulama sağlayabileceğiniz bu tırnak pudrasını tek kat uygulamanız yeterli!
Mara Magic Rainbow Powder
 Mara Magic Rainbow Powder ile tırnaklarınızda hologramlı gökkuşağı efekti oluşturabilirsiniz. Hemde tek kat uygulama ile! Aşağıda paylaşacağımız videoda ürünün nasıl kullanılacağı görsel olarak anlatılıyor. Göreceksiniz ki uygulaması oldukça basit ve gerçekten tırnaklarda harika efektler yaratıyor.

CEVAP VER