Vichy Mineral 89 Günlük Nem Bakımı

Cildin günlük nem ve güç kaynağı yepyeni bir ürün tanıtacağız. Vichy Mineral 89 Günlük Nem Bakımı ile cildinize nem takviyesinde bulunabilir ve cilt bariyerinizi güçlendirebilirsiniz.

Vichy Mineral 89 Günlük Nem Bakımı cildine canlı, enerjik ve sağlıklı bir görünüm sağlamak isteyenler için %89 oranında Hyalüronik Asit bileşeni ile formüle edildi. Günden güne daha dolgun ve daha canlı ışıltılı bir cilde sahip olmanızı sağlayacak Vichy Mineral 89 Günlük Nem Bakımı, Fransa volkanlarının derinliklerinden gelen 15 mineral ile zenginleştirildi. İçeriğinde bulunan Hyarülonik asit oranı, cildi nemlendirme konusunda diğer nemlendiricilere oranla oldukça daha fazla başarılı. İlk kullanımda dahi bu farkı sizde yaşayacaksınız.Vichy Mineral 89 Günlük Nem Bakımı

Özellikle makyaj öncesi, makyajınızı daha kalıcı ve pürüzsüz gösterir. Fondöten uyguladıktan sonra çizgilere dolma sorunundan yakınanlar için şiddetle bu ürünü tavsiye ediyoruz. Çünkü bu ürün aynı zamanda bir makyaj bazı görevini de üstleniyor. Özellikle nemsiz ciltlerin mutlaka makyaj öncesi bir nemlendirici kullanmaları gerekiyor. Vichy Mineral 89 Günlük Nem Bakımı ise bu konuda vaat ettiğini ilk kullanımı ile sergiliyor.

Yapısının su gibi olması nedeni ile tüm cildinize en fazla 2 pompa yetiyor. Sürer sürmez ise cilt tarafından hızlıca emiliyor. Kullanımı oldukça kolay olan bu ürünü günün her anında kullanabilmeniz için son derece uygun bir ürün.

Vichy Mineral 89 Günlük Nem Bakımı

Son olarak Hyarülonik Asit‘in ne olduğunu bilmeyenler için kısaca bir açıklama yapalım. Hyarülonik Asit, tüm dokularda var olan yani vücudumuzun ürettiği bir asit. Ancak bu üretim 20’li yaşların sonuna doğru azalmaya başlıyor. Bu nedenle ise cildimiz daha donuk görünüyor. Daha can sıkıcı bir etkisi ise oluşan çizgiler. Vichy Mineral 89 Günlük Nem Bakımı ile nemsizlikten, matlıktan kurtuluyor ve pürüzsüz bir cilt görünümüne kavuşabilirsiniz!

CEVAP VER