L’oreal Paris & Balmain Koleksiyonu Türkiye’de!

L’oreal Paris & Balmain Koleksiyonu Türkiye’de!

Bağımlılık yaratacak mükemmel dokuya sahip L’oreal Paris & Balmain Koleksiyonu Türkiye’de!

Balmain kreatif direktörü Olivier Rousteing ve L’oreal, rujlardan oluşan harika bir kapsül koleksiyon hazırladı. Color Riche‘nin parçası olan bu yeni koleksiyonda 3 farklı renk teması bulunuyor. Bu 3 farklı renk temasında ise 12 farklı ton yer alıyor. Ancak hazır olun, L’oreal Paris & Balmain Koleksiyonu sayesinde daha önce hiç görmediğiniz farklı ruj renkleri ile tanışabilirsiniz!

Color Riche x Balmain rujları içeriğindeki kamelya yağı ile dudakları nemlendirirken, içerdiği jojoba yağı ile de dudaklarınızı kurutmadan uzun süre kalıcılık sağlar. Yoğun ve mat renklerden hoşlanıyorsanız L’oreal Paris & Balmain Koleksiyonu ile tarzınızı yaratabilirsiniz. Balmain tarafından seçilmiş özel tonlar ile makyajınızda farkı yaşayabilirsiniz!

L’oreal Paris & Balmain Koleksiyonu‘nda yer alan bir sürpriz var! Bu sürpriz ise 355 Domination rengi. Bu renk kırmızının daha önce hiç görmediğiniz en çarpıcı tonu! Özellikle yoğun renk sevenler için tasarlanan bu koleksiyon artık Türkiye’de ve satışa sunuldu! Bağımlılık yaratacak olan bu koleksiyonun tasarımları ile de kendisine hayran bırakırıyor!