Yves Rocher’dan Yeni Duş Jeli Çeşitleri

Yves Rocher, bitkisel formüle sahip bakım ve makyaj ürünleri ile Türkiye’de de çok tercih edilen bir marka. Geri dönüşümlü ambalajlı ürünleri ile de çevreye saygılı olan, doğa dostu marka Yves Rocher’dan Yeni Duş Jeli Çeşitleri satışa sunuldu!

Yves Rocher’dan Yeni Duş Jeli Çeşitleri arasında Manolya Beyaz Çay, Pamuk Çiçeği Mimoza, Kahve Çekirdeği ve Nar Pembe Meyveler olmak üzere 4 yeni koku bulunuyor.

Yves Rocher Duş Jeli Çeşitleri

İştah Açan Aroma Serisi‘ne eklenen bu 4 yeni koku enerji veren ve rahatlatan kokular. %97’den fazla doğal içeriğe sahip duş jelleri aynı zamanda PH nötr formülü cilt ile uyumludur. Dermatolojik olarak test edilen Yves Rocher ürünleri ile vücudunuza bakım yapabilirsiniz. Özellikle hassas ciltlerin çok tercih ettiği bir marka olmasının yanı sıra geri dönüşümlü ambalaja sahip ürünleri ile de çok sevilen bir marka.

Cildinizi nazikçe temizleyen yeni kokulu duş jelleri ile cildinize hoş bir koku bırakır. Aynı zamanda yenilenen kokuların yanı sıra yenilenen ambalaj çeşidini de belirtmek gerekiyor. Yves Rocher, eskisinden %25 daha az plastik içeren ambalaj ile bu 4 kokuyu satışa sundu!

CEVAP VER