Japanese Cherry Blossom Strawberry Kiss Vücut Kremi

The Body Shop, son olarak çıkardığı ürünü yani Japanese Cherry Blossom Strawberry Kiss Vücut Kremi‘nden bugün bahsedeceğiz. Gün içerisinde istediğiniz sıklıkla kullanabileceğiniz vücut kremi, Shea Yağı ve Babassu Yağı içeriyor. Bu içeriği sayesinde ise cildiniz ihtiyacı olan nemi alıyor ve gün boyu yumuşak kalıyor.

Japanese Cherry Blossom Strawberry Kiss Vücut Kremi‘nin içeriğinde bulunan Shea Yağı, Gana’da Yerel Ticaret yolu ile The Body Shop markassı için üretilen besleyici bir yağ. Babassu Yağı ise Brezilya’dan organik olarak üretilen nemlendirici özelliğe sahip bir yağ.

Japanese Cherry Blossom Strawberry Kiss Vücut Kremi

Geçtiğimiz yazımızda Japanese Cherry Blossom Strawberry Kiss serisinde yer alan parfümden de bahsetmiştik. Vücut kremi de parfüm de aynı kokuya sahip. Kokuda kalıcılık için iki ürünü bir arada kullanmanız sizi daha memnun edecektir.

200 ml ile satışa sunulan Japanese Cherry Blossom Strawberry Kiss Vücut Kremi‘ni ve serinin diğer ürünlerini The Body Shop‘un online alışveriş sitesinden ya da direkt mağazasından temin edebilirsiniz.

CEVAP VER