Bee Beauty Soyulabilen & Yıkanabilen Cilt Maskesi

Yepyeni bir cilt bakım ürünü karşınızda! Bee Beauty Soyulabilen & Yıkanabilen Cilt Maske çeşitleri içerdiği salisilik asit ve çinko özleri ile cildi lekelere karşı korumaya yardımcı oluyor.

Son dönemlerde cilt bakımı için maska kullanımı oldukça yoğun olarak tercih ediliyor. Siyah maskelerin ününü duymayan ise kalmamıştır. Bunun yanı sıra ise tek kullanımlık, pratik cilt bakım ürünleri yani maskelerde çok tercih ediliyor. Çünkü hem fiyat olarak uygunlar hem de kullanım açısından idealler.

5 çeşit Bee Beauty Soyulabilen & Yıkanabilen Cilt Maske bulunuyor. Tercihinizi yıkanabilen ya da soyulabilen maske olarak yapabilirsiniz. Soyulabilen, mandalina özü içeren maske ile cildinizi derinlemesine temizleyebilirsiniz. Cildini ölü hücrelerden arındırmak isteyenler için ideal bir maske. Yosun, gliserin ve aloe vera özü içeren maske ile kuru cildinizi ferhalatabilirsiniz. Süt ve Ballı maskenin içerdiği E vitamini ile cildinize nem takviyesinde bulabilir ve cildinizi canlandırabilirsiniz. İçerdiği çinko ve beyaz kil ile ciltteki fazla yağı azaltan maske aynı zamanda içeriğindeki süt proteini ile ciltteki nem seviyesini de ayarlar.

CEVAP VER