24 Ore Care Perfection Fondöten

Yeni çıkan makyaj ürünleri cildimizi pürüzsüz hale getirmeyi hedeflerken aynı zamanda cildimize bakım yapmayı da hedefliyor. İşte bu yeni ürünlerden biri 24 Ore Care Perfection Fondöten!

Günlük güzellik rutininde kullanabileceğiniz 24 Ore Care Perfection Fondöten, uzun süre kalıcılık sağlayıp cildinizi pürüzsüz bir görünüme kavuştururken yoğun nem de sağlayarak cilt bakımınızı sağlıyor.24 Ore Care Perfection Fondöten

Fondöten arayışında olanlar aynı zamanda cildine bakım da yapabilecek bir ürün arıyorlar. Çünkü cilt makyajınızda kullanacağınız ürünlerde, sağlığınızı önemsemelisiniz. “Ultra Doldurucu Kürecikler” içeren hiyalüronik asit sayesinde cilt 10 saate kadar gözle görünür bir şekilde nemli kalıyor. Bu sayede ise cildiniz nem ve elastikiyet kazanmış oluyor. Kadifemsi yapısı ve ultra hafif mat bitişi sayesinde üstün konfor sağlayan 24 Ore Care Perfection Fondöten, micro-küreler ile gözeneklerin ve de lekelerin görünümünü azaltırken aynı zamanda cildi tüm çevresel etkilerden koruyor.

Yağsız ve hipoalerjenik formüle sahip 24 Ore Care Perfection Fondöten ile cildiniz günden güne yumuşak ve de daha sağlıklı bir görünüme kavuşur.

CEVAP VER