Bobbi Brown Extra Illuminating Moisture Balm

Bobbi Brown Extra Illuminating Moisture Balm

Işıldayan ve sağlıklı bir cilt görünümü için size bir önerimiz var. Yeni bir ürün olan Bobbi Brown Extra Illuminating Moisture Balm, cildinizin ışıl ışıl görünmesi için formüle edilmiş bir ürün.

Cilt destekleyici ve nemlendirici balm, yorgun ve donuk görünen ciltleri anında canlandırıyor. Tek kullanımda farkını görebileceğiniz Bobbi Brown Extra Illuminating Moisture Balm, şimdi yeni şişesinde. Kolayca kullanmanız için tasarlanan balm, cildinize enerji katmak için sizleri bekliyor.

Günün yorgunluğunu üzerimizden atmak için bir kahve yetiyor diye düşünüyoruz. Peki, cildimizin yorgun görünümünü gidermek için ne yapıyoruz? Sadece bir nemlendirici yeterli değil. Eğer sağlıklı ve ışıldayan bir cilt görünümü istiyorsanız gün içerisinde Bobbi Brown Extra Illuminating Moisture Balm uygulamanız yeterli olacaktır.

Bobbi Brown Extra Illuminating Moisture Balm‘ı sabah, akşam veya cildinizin ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz her an kullanabilirsiniz. Daha canlı ve parlak bir cilt görünümü isteyen herkes bu balm‘ı kullanabilir. İçeriğindeki yansıtıcı tanecikler ve Lychee Extract sayesinde donuk ve yorgun görünen cildinize enerji ve aydınlık görünüm katar.