Ivana Sert Multi Glitter Angel Glow

Watsons mağazalarında satışa sunulan Ivana Sert Multi Glitter Angel Glow, özellikle ışıltılı makyaj severlerin hayran kalacağı bir ruj. Ancak bu ürün için sadece ruj demek yanlış olabilir. Oldukça kullanışlı bir ürün. İsterseniz aydınlatıcı olarak, isterseniz ruj olarak, isterseniz de bu ürünü far olarak kullanabilirsiniz.

Ivana Sert Multi Glitter Angel Glow, makyajına ışıltı efekti katmak isteyenler için tasarlanmış bir ürün. Aplikatörü sayesinde bu ürünü kolaylıkla yüzünüzün istediğiniz bölgesine kullanabilirsiniz. Dudaklarınızda uygulamak istiyorsanız isterseniz tek başına isterseniz de başka bir ruj üstüne ışıltı katmak amacı ile kullanabilirsiniz.

 Ivana Sert Multi Glitter Angel Glow

Dudak makyajınıza ışıltı katmasının yanı sıra ışıltı efektli likit jel formüle sahip Ivana Sert Multi Glitter Angel Glow‘u doğrudan veya far uygulamasından sonra göz kapaklarınıza da uygulayabilirsiniz. Aydınlatıcı olarak da elmacık kemiklerine uygulayabileceğiniz bu ürünü kullandıktan sonra kuruması için beklemelisiniz. Çünkü jel bir formüle sahip.

Watsons mağazalarından satın alabileceğiniz Ivana Sert Multi Glitter Angel Glow ile sizde makyajınıza ışıltı katın!

 

CEVAP VER