Avon Planet Spa Pürüzsüzleştirici Vücut Peelingi

Deniz yosunlarını içeren formüle sahip Avon Planet Spa Pürüzsüzleştirici Vücut Peelingi, ölü deriyi soyarak cildinizi temizliyor.

Vücut peelingleri ile pürüzsüz cilde kavuşmaya çalışıyoruz. Gerçekten de pürüzsüz ve ışıldayan bir cilt için gerekli olan vücut peelingi. Çünkü yıpranmış alandaki ölü hücreleri yok ederek taze derinin ortaya çıkmasını sağlıyor. Taze derinin ortaya çıkmasıyla isse deri daha iyi nefes almaya başlıyor. Cildine nem takviyesi uygulamak isteyenler için de en etkili yöntemler arasında haftada en az 1 kez kullanacakları vücut peelingleri yer alıyor.

Avon Planet Spa Pürüzsüzleştirici Vücut Peelingi

Daha genç görünen, parlak ve sağlıklı bir cilt derisi için peelingi doğru uygulamakta çok önemli. Banyo öncesinde, vücudunuz ıslanmadan önce, vücudunuzu vücut fırçası ile fırçalayın ya da kese eldiveni ile keseleyin. Bu sayede peeling işlemi için cildiniz hazır hale gelecektir.

Zararlı toksinlerin vücudunuzdan atılmasını sağlayan Avon Planet Spa Pürüzsüzleştirici Vücut Peelingi, Avon’un yepyeni ürünleri arasında ve güncel katalogda yer alıyor. Avon Planet Spa ürünlerine ulaşabilmek için Avon‘un online alışveriş sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER