Urban Decay Velvetizer

Yarı transparan likit fondöten ilavesi olarak tanımlayabileceğimiz Urban Decay Velvetizer, cildi anında kadifeleştirir. Bu yeni ürünü duymayanlarınız varsa bugün bu ürün ile tanıştığınıza çok memnun olacaksınız.

Çoğu fondötenler mat bitişe sahip olmuyor. Hatta ne kadar mat bitişe sahip olursa olsun, özellikle yağlı cilt tipine sahip olanlar için, yeterli olmuyor. İşte bu yepyeni ürün Urban Decay Velvetizer‘i fondöteninize karıştırarak daha mat bir bitiş sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda cildinizde kadifemsi bir etki yaratacak olan yarı transparan likit fondöten ilavesi ile ten makyajınıza pürüzsüz bir etkiyi anında yaratabilirsiniz.Urban Decay VelvetizerFondöten ile birlikte kullanabileceğiniz gibi Urban Decay Velvetizer‘i yalnız kullandığınızda da harikalar yaratabilirsiniz. Yağ, paraben ve alkol içermeyen formüle sahip ürünün metalik kapağının üzerinde UD logosu bulunmaktadır. Bu logo sayesinde ise pudrayı doğru miktarda kullanabilirsiniz.

Urban Decay Velvetize lüks tasarımı ile de sizi kendisine hayran bırakacak bir ürün! Özellikle yağlı cilt tipine sahip olanlar için bu ürün tam bir efsane diyebiliriz.

CEVAP VER