Yves Rocher Köpürmeyen Krem Şampuan

Amerika’da başlayan “şampuansız saç yıkama” akımı ile saçların şampuansız bir şekilde temizlendiğinde daha sağlıklı kaldığı ifade edilmektedir. İşte bu akım Türkiye’de de kendisini göstermeye başladı. Yves Rocher Köpürmeyen Krem Şampuan ise bu akıma eşlik eden yepyeni bir ürün.

Günümüzde klasik şampuanların yerini bitkisel içerikli şampuanlar aldı. Bitkisel şampuanların ne kadar zararlı olduğunu biliyor ve ona göre sağlıklı içeriğe sahip şampuanlar tercih ediyoruz. Bitkisel içerikli şampuan denilince ise akıllara gelen ilk marka, şüphesiz ki, Yves Rocher.

Yves Rocher Köpürmeyen Krem Şampuan

Neredeyse %100 doğal içeriğe sahip Yves Rocher Köpürmeyen Krem Şampuan, saçlarınızı zarar vermeden temizlemeyi vaat ediyor. Dermatolojik kontrol altında test edilen bu krem şampuan saçlarınızı ağırlaştırmadan besler ve ipeksi bir dokunuş sağlar. Aynı zamanda içerdiği bitkisel formülü nedeniyle sülfat içermediği için köpürmez. Ancak köpürmemesi nedeniyle saçlarınızın temizlenmediği hissiyatını yaşayabilirsiniz. Fakat kullanım sonrasında göreceksiniz ki saçlarınız gözle görülür bir şekilde daha sağlıklı görünecek. Sülfat içermediği gibi silikon ve paraben de içermez.

CEVAP VER