Maybelline Super Stay 24H Fondöten

Maybelline Super Stay 24H Fondöten

Son zamanların popüler makyaj ürünü olan Maybelline Super Stay 24H Fondöten‘den bahsedeceğim. Özellikle tam kapatıcı bir fondöten ve 24 saat kalıcılık arıyorsanız, aradığınız ürünü buldunuz!

Çıkarırken bile oldukça zorlanacağınız Maybelline Super Stay 24H Fondöten sayesinde cildiniz için ekstradan bir kapatıcıya ihtiyaç duymayacaksınız. Belirgin göz altı morlukları, koyu cilt lekeleriniz yok ise bu ürün ile istediğiniz pürüzsüz ve gözeneklerin saklandığı cilt görünümünü elde edebilirsiniz. Ürün için ne mat ne de parlak bitişli diyemeyiz. Ancak bir şey dememiz gerekir ise mat demek en doğrusu olur. Ancak merak etmeyin. Çok kuru bir matlığa sahip değil. Yani her cilt tipi sorun yaşamadan kullanabilir.

Maybelline Super Stay 24H Fondöten ile gün boyu pürüzsüz cilde sahip olabilirsiniz. Özellikle çalışma hayatında makyaj tazelemek için bazı zamanlar fırsatımız olmuyor. Bu nedenle kalıcı ve kapatıcılığı yüksek bir fondötene ihtiyacımız oluyor. 24 saat kalıcı ve kapatıcılığı yüksek Maybelline Super Stay 24H Fondöten ile pürüzsüz cilde sahip olabilirsiniz!