Garnier Saf & Temiz Kömürlü 3’ü 1 Arada

Son zamanlarda, kömür içeren cilt bakım ürünleri ile karşılaşıyoruz. Özellikle siyah noktaları temizleme konusunda başarılı olan cilt bakım maskeleri kömür içeriyor. Daha çok karma ve yağlı cilt tipine sahip olanlar için önereceğimiz Garnier Saf & Temiz Kömürlü 3’ü 1 Arada, siyah noktaları yok ederek cildi daha pürüzsüz ve yumuşak hale getiriyor.

Garnier, son çıkardığı bakım ürünleri ile başarı seviyesini daha yükseltti diyebiliriz. Sevilerek kullanılan 3’ü 1 Arada Kil Maskesi’ne benzer olarak satışa sunulan Garnier Saf & Temiz Kömürlü 3’ü 1 Arada‘nın en az kil maskesi kadar sevileceği kesin!

Garnier Saf & Temiz Kömürlü 3'ü 1 Arada

Temizleme, peeling ve maske olarak kullanabileceğiniz Garnier Saf & Temiz Kömürlü 3’ü 1 Arada, ultra emici kömür ile zenginleştirilmiş formülü ile siyah noktaları temizler ve noktaların tekrar oluşmasını engeller. Salisilik asit içeren formülü sayesinde de cildi kir ve yağdan arındırarak, yoğun bir şekilde temizler. Sadece 4 haftalık bir kullanım ile cildinizdeki etkisini görebileceğiniz ürün sayesinde uzun bir zaman siyah noktalardan kurtulabilirsiniz.

CEVAP VER