Maybelline New York Burgundy Bar Far Paleti

2018 yılının kış aylarında kullanabileceğiniz renklerden oluşan Maybelline New York Burgundy Bar Far Paleti ile karşınızdayım! Eminim ki aranızda kış aylarında kullanılabilecek renklerden oluşan bir far paleti arayışında olanlarınız vardır. Özellikle göz makyaj ürünleri ile hayran kitlesini oluşturan Maybelline yeni ürün tasarımında kış rengi olan bordoyu tercih etti.

Maybelline New York Burgundy Bar Far Paleti

Bordo ve altın tonlarından oluşan Maybelline New York Burgundy Bar Far Paleti aslında bir seriye ait. Markanın geçen seneden bu yana çıkardığı paletlerin sonuncusu. The Nudes, The Rock Nudes, The Blushed Nudes, The Graffiti Nudes ise bu serinin diğer ürünleri.

12 adet fardan oluşan Maybelline New York Burgundy Bar Far Paleti‘nin arkasında farları kullanabileceğiniz kombinasyonlar yer alıyor. Bu nedenle daha pratik bir ürün diyebiliriz. Paletin 2’si mat, kalan 10’u ise sedefli ve ışıltılı renklerden oluşuyor. Ancak ışıltılı olması sim içerdiği anlamına gelmiyor. Etrafa dağılan bir tür ışıltıdan ziyade kalıcılığı başarılı ve sedefli bir ışıltı.

 

CEVAP VER