Elseve 3’ü 1 Arada Krem Şampuan

Yeni nesil köpürmeyen şampuanları eminiz ki birçok kere duymuşsunuzdur. En sonunda, güzel haber bir ile karşınızdayım! Elseve 3’ü 1 Arada Krem Şampuan satışa sunuldu.

Öncelikle “Köpüksüz şampuan nedir?” sorusunu soranlarınız için kısaca cevaplayalım: Şampuanlar su ile temas ettiklerinde köpürürler ve bu köpük ile saçlar temizlenir. Bu köpük ise şampuanın pek de yararlı diyemeyeceğimiz temizleyici maddeler içermesi nedeniyle oluşur. Ancak köpüksüz şampuanlar, saçı çok nazikçe temizlediği için saç dokusuna zarar vermeden saçı kirden ve yağdan arındırır.

Elseve Krem Şampuan

Elseve 3’ü 1 Arada Krem Şampuan’ı masaj yaparak uyguluyorsunuz ve köpürmemesi ise en önemli özelliği. Saç ile ilgili çeşitli sorunlar ile karşılaşıyoruz ve bu nedenle birçok çözüme başvuruyoruz. Saç bakımı ile yakından ilgilenenler için merakla beklenen Elseve 3’ü 1 Arada Krem Şampuan ile yepyeni bir devir başlıyor ve saç yıkama alışkanlığı değişiyor.

Özellikle Elseve 3’ü 1 Arada Krem Şampuan önerimiz kuru, yıpranmış ve boyalı saçlara sahip olanlar için.. Nedeni ise köpüğün saç derisini ve saç tellerini kurutuyor olması.

CEVAP VER