Dermalogica PreCleanse Balm

Çevresel kirler ve makyaj kalıntıları nedeniyle cildimizde farklı farklı problemler oluşuyor. Cildimiz ise bizim için çok önemli olması sebebiyle en etkili bakım ürünleri araştırıyor ve cildimizin sağlıklı ve pürüzsüz görünmesi için uğraşıyoruz. Bugün sizlere bahsedeceğim cilt bakım ürününün fiyatı ortalamanın üstünde olsa da etkisi bakımından istediğiniz sonucu alabileceğin bir bakım ürünü. Bu ürün ise Dermalogica PreCleanse Balm.Dermalogica PreCleanse Balm

Dermalogica PreCleanse Balm, çevresel kirlerden ve makyaj kalıntılarından dolayı ciltte oluşan birikimleri gözenekleri tıkamadan ve cilde zarar vermeden yok etmeye çalışır. Ayrıca cildinin aşırı yağlı olmasından dolayı şikayetçi olanlarında memnun kalacağı bir ürün. Cildi ferahlatan, besleyen ve de cildi pürüzsüzleştiren Dermalogica PreCleanse Balm, cildin bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur. İçerdiği Kayısı Çekirdek Yağı ile de cildi besler. Bu ürünün diğer bir güzel yanı ise göz bölgesinde de kullanılmaya uygun olması.

Dermalogica PreCleanse Balm

Dermalogica PreCleanse Balm‘ı eldivenine ya da avuç içinize alarak, kuru cildinize, dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

CEVAP VER