The Body Shop Fuji Green Tea Saç Peelingi

En yeni saç bakım uygulamaları arasında yer alan saç peelingleri, kafa derimizi ölü hücrelerden arındırıyor. Tıpkı cildimize uyguladığımız yüz peelingleri gibi.. Saç diplerimiz için tasarlanmış harika bir ürün olan The Body Shop Fuji Green Tea Saç Peelingi‘nden bahsedeceğim.

“Saç peelingi ne işe yarar?” diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Hemen, sizler için kısaca bahsedeceğim..

The Body Shop Fuji Green Tea Saç Peelingi

Saç Peelingi Ne İşe Yarar?

Saçlarımız nasıl parlak görünür, nasıl sağlıklı görünür, saçlarımın köklerini nasıl güçlendirebilirim, yağ kontrolü için nasıl bir ürün kullanmalıyım? ve benzeri birçok soru ile karşılaşıyoruz. İşte tüm bu sorunlarınızın çözümü, ilk olarak sağlıklı beslenmenizden ikinci olarak ise saç peelinginden geçiyor! Nasıl ki sağlıklı bir cilt için açık gözenekler şart ise saç diplerimize uygulayacağımız bakımlar içinde öncelikle saç peelingi gerekmektedir. Yani, saç diplerindeki ölü hücreler temizlendiği zaman saçınıza uyguladığınız saç bakım yağları gibi saç bakım ürünleri maksimum fayda sağlar. Bu nedenle her türlü saç sorunlarının engellenmesi için fayda sağlayan bir bakım ürünü.

The Body Shop Fuji Green Tea Saç Peelingi, %100 vejetaryen olmasının yanı sıra gerçek yeşil çay ve organik bal içerir. Masaj yaparak uygulayacağınız bu ürün ile gün içerisinde biriken kirleri saç diplerinizden arındırarak temizlik ve ferahlama sağlar. Aynı zamanda düzenli kullanımı ile saç dökülmesinde azalma ve saç bakım ürünlerinde maksimum fayda gözlemlenir.

 

CEVAP VER