+Burock Cilt Beyazlatıcı Krem

Özellikle yaş ilerledikçe yani orta yaşa ulaştığımızda cilt lekeleri ile karşılaşıyoruz. Bu lekeler bizi hem psikolojik olarak hem de görüntü olarak rahatsız edebiliyor. Bu nedenle bugün sizler, leke problemlerini engellemeyi ve cilt tonunu dengelemeyi amaçlayan +Burock Cilt Beyazlatıcı Krem‘den bahsedeceğim.

+Burock Cilt Beyazlatıcı Krem, lekelerin önüne geçmesinin ve de cilt tonunu dengelemesinin yanı sıra en etkili beyazlatma işlemini de gerçekleştirmektedir. İçerisinde yer alan UVA ve UVB faktörleri sayesinde cildinizin her türlü ihtiyacını karşılayabilecek bir bakım ürünü. Cilt lekelerini engellemesinin yanı sıra cildin ihtiyacı olan nem ihtiyacını ve kolajen desteğini de sağlamaktadır. Ayrıca +Burock Cilt Beyazlatıcı Krem‘in içeriğinde yer alan C vitamini sayesinde ise koyu lekelerin renklerinin açılması etkili bir şekilde gerçekleşir.+Burock Cilt Beyazlatıcı Krem

Cildindeki koyu lekelerden şikayetçi olanlar için gönül rahatlığı ile önerebileceğimiz bir ürün. Çünkü +Burock cilt bakım ürünlerinin içeriğinde paraben yer almamaktadır. Diğer bir önemli neden ise ürünlerin tamamının sağlık bakanlığı tarafından onayının verilmiş olmasıdır.

+Burock Cilt Beyazlatıcı Krem‘i ince bir tabaka halinde göz çevrenize ve dudaklarınıza gelmeyecek bir şekilde masaj yaparak sürdükten sonra 3-4 dakika bekletiniz. Son olarak ise yüzünüzü bol su ile durulamalısınız.

Tavsiye olarak ise ürünü kullanmadan önce cildinizi, yüz temizleme jeli ile temizlerseniz ürünün etkisini daha etkili bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.

CEVAP VER