Revlon Ultra HD Matte Metallic Lipcolor

Bugün bir markanın daha metalik-mat rujunu sizlere tanıtacağım. Özellikle 2017’nin ilk yarısında mat rujlar, son yarısında ise metalik-mat rujlar revaçtaydı. Birbirinden farklı markalar adeta birbiri ile yarışıyordu. Bu yarış hala devam ediyor. Bugün ise Revlon‘un yeni çıkardığı metalik-mat ruj serisinden bahsedeceğim. Revlon Ultra HD Matte Metallic Lipcolor, hem uygun fiyatlı hem de geniş renk seçeneğine sahip.

Revlon Ultra HD Matte Metallic Lipcolor

Makyaj trendleri arasında yer alan metalik rujlar neredeyse mat rujlar kadar çok sevildi. Özellikle tarzı ile dikkat çekmeyi sevenler ve farklı tarzlarda makyaj yapmaktan zevk alanlar için metalik-mat rujlar bir harika! Farkılığı sevmeyenler için ise cesaret edilemeyecek bir ruj serisi, Revlon Ultra HD Matte Metallic Lipcolor!

Aynı markanın metalik olmayan, mat ruj serisi de bulunuyor. Ancak farklılığını, hayatının her alanına yerleştirmek isteyenler için Revlon Ultra HD Matte Metallic Lipcolor serisini öneriyoruz. Eğer denemeye çekiniyorsanız da hayatınızda bir değişiklik yapmaya cesaret edin ve makyaj trendleri arasında yer alan metalik-mat rujunuzu sürün ve dışarıya çıkın!

CEVAP VER