Urban Care Expert Serisi Peeling Şampuan

Her kadının hayalidir, upuzun ve sağlıklı saçlar. Ancak hem uzun hem sağlıklı saçlara sahip olabilmek de hiç ama hiç kolay değil. Bu nedenle biz kadınların hayalleri arasında sağlıklı görünen upuzun saçlar yer alır. Ancak size harika bir haberimiz var! Urban Care Expert Serisi Peeling Şampuan, etkin formülü ve de yoğun içerikleri ile sağlıklı ve çabuk uzayan saçlar vaad ediyor.

Saçı besleyen, saç oluşumunu destekleyen ve saç kökünü güçlendiren en önemli vitamin şüphesiz ki Biotin. Saçların uzamasına yardımcı ve dökülmeye engel olan Kafein maddesi Urban Care Expert Serisi Peeling Şampuan‘da başrolde!

Urban Care Expert Serisi Peeling Şampuan

Urban Care Expert Serisi Peeling Şampuan ile saç derinizi derinlemesine arındırabilirsiniz. İki farklı çeşidi bulunuyor: Biotin & Caffeine Peeling Şampuan ve Tea Tree & Lemon Peeling ŞampuanBiotin & Caffeine Peeling Şampuan, sağlıklı bir şekilde hızla uzayan saçlara sizi kavuştururken; Tea Tree & Lemon Peeling Şampuan ise özellikle yağlı ve hacimsiz saçlar için ideal. Saç derisini derinlemesine temizleyerek, saçlara hacim verir. Urban Care Expert Serisi ile saçlarınızın dayanıklılığını arttırarak, hızlı uzamasına sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER