Mara Oje Sürme Bandı

Pembe ambalajlı ve sevimli tasarıma sahip Mara Oje Sürme Bandı ile artık istediğiniz renkteki ojeleri sürerek istediğiniz desenleri tırnaklarınızda yaratmanız çok kolay!

Ojesiz yapamayanlar yani sık sık oje sürenler için Mara Oje Sürme Bandı oldukça pratik bir ürün. Oje severler artık zamanlarından tasarruf sağlayarak istedikleri desenlere sahip ojeli tırnaklara sahip olabilecekler.

Mara Oje Sürme Bandı

7 ml’lik ambalaja sahip ürün öncelikle tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ancak biliyorsunuz ki zaten Mara Kozmetik, birbirinden farklı ürünleri ile oje sürmemizi kolaylaştırıyor ve aynı zamanda oje ile desen uygulamamıza daha rahat imkan sağlıyor. Oje sürme bandı ile oluşturduğunuz bariyer sayesinde tırnak kenarlarından ojenin taşmasını engelleyebilirsiniz.

Mara Oje Sürme Bandı

Mara Oje Sürme Bandı ile en çok merak edilenler arasında bir de ürünün nasıl uygulandığı yer alıyor. Ancak amaç sadece oluşacak oje taşmalarını engellemek. Bu nedenle tırnaklarınızın kenarındaki etlere tek seferde uygulamanız yeterli olacaktır. Mara Oje Sürme Bandı’na Gratis, Watsons, Cosmetica ve Eve mağazalarından ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Mara Kozmetik‘in internet sayfasından da bu ürüne ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER