Sisley Black Rose Skin Infusion Cream

Etkili ve muhteşem tasarıma sahip bakım ürünleri ile tanınan marka Sisley, cilt bakım serisine yepyeni bir ürün daha ekledi. Cilt bakımınıza duygusal bir deneyim yaşatmak istiyorsanız ve bakım ürünlerine ayırabileceğiniz bütçeniz ortalamanın üstünde ise size yepyeni bir önerimiz olacak. Sisley Black Rose Skin Infusion Cream!

Sisley Black Rose Skin Infusion Cream

Sisley Black Rose Skin Infusion Cream iki gülün ve birbirinden değerli yağların birleşiminden oluşuyor. Bu iki gülden biri Mayıs gülü diğeri ise Alp gülü. Mayıs gülü, cildinize yumuşaklık sağlayacak bir etken; Alp gülü ise antioksidan özelliği ile cildi derinlemesine temizleyen bir etken. Sisley Black Rose Skin Infusion Cream içeriğinde başka bir gül suyu daha bulunduruyor: Siyah gül suyu! Siyah gül suyu, ciltte pürüzsüz yapı sağlayan ve cildin daha gergin ve de parlak görünmesini sağlayan Siyah gül suyu bu sayede daha sağlıklı görünen bir cilt sizlere sunar.

Eğer cildinizin hem neme hem sıkılaşmaya hem de pürüzsüz bir görünüme ihtiyacı var ise bu krem size yeter de artar bile! Ancak şunu belirtmek gerekiyor ki, Sisley markasının ürünleri ortalamanın üzerinde fiyatlarda bulunuyor.Sisley Black Rose Skin Infusion Cream

Cildin gerginliğini ve aydınlığını sağlayan bu zengin içeriğe sahip Sisley Black Rose Skin Infusion Cream, Black Rose serisine eklenen yepyeni bir ürün! Eminim ki cilt bakım ürünlerini yakından takip edenler bu ürünü denemek için sabırsızlanmaya başlamıştır..

CEVAP VER