Michael Kors Sexy Ruby

Aşk ve şehvet, bir nesne haline geldi! Michael Kors Sexy Ruby ile vücudunda yayılan şehvet tenini aydınlatarak, sana gizemli bir aşkın kapılarını açıyor..

Michael Kors Sexy Ruby

İçindeki tutkuyu ve şehveti frenlemeyerek, özgür bırakmak isteyenler için kıpkırmızı bir tasarıma sahip Michael Kors Sexy Ruby‘den bahsedeceğim. Temeli Fransa’nın ünlü Languedoc Roussillon bölgesinden gelen meyveler ile oluşturulan koku, 2018 yılında sizlere yeniden aşkın kapılarını açacak.Michael Kors Sexy Ruby

Michael Kors Sexy Ruby‘i bir kez dahi sıktığınızda gün boyu etrafınızı kızıl renge boyayacak muhteşem bir ateş yanıyor. Eşsiz dünyaya adım atmanız ve bu lüksü deneyimlemeniz için aklınızı çelecek bu koku, sulu ahududu ve kayısının muhteşem buluşmasından oluşuyor. Dip notalarda buluşan yosun kristali, ışığa karşı karanlıkla kontrast oluşturarak derinlik yaratıyor. Baştan çıkaran ve bağımlılık yaratacak olan eşsiz parfümün üst notalarında frambuaz, kayısı, davana bitkisi ve biber bulunuyor. Parfümün orta notalarında portakal çiçeği özü, hin yasemini ve gül yaprakları; dip notalarında ise yosun kristali, kaşmir ve vanilya tohumu bulunuyor.

CEVAP VER