The Balm Hayranlarına Müjde!

The Balm yepyeni ürünü ile karşımızda! The Balm Bonnie Lou Manizer, gratis mağazalarında satışa sunuldu.

The Balm Bonnie Lou Manizer, cilt tonunuza göre ister aydınlatıcı olarak ister far ister de allık olarak kullanılabiliyor. Bu nedenle çok amaçlı kullanım özelliği olan bir makyaj ürünü. Ancak kabul edelim ki The Balm ürünlerinin en sevdiğimiz tarafı ise tasarımları. Renklerinden önce ambalajları zaten kendine hayran bırakıyor.

The Balm Bonnie Lou Manizer

The Balm Bonnie Lou Manizer şampanya renginde ve de oldukça pigmentasyonu fazla bir aydınlatıcı. Bu nedenle yüzünüzde herhangi bir bölgeye uygularken oldukça az ve de dikkatli kullanmanız gerekiyor. Yelpaze şeklindeki fırçalar ile en iyi sonucu alabilirsiniz. Çünkü bu tarz yani pigmentasyonu yüksek ürünlerin tek bir yerde toplanmayarak doğal bir ışıltı olarak görünmesi gerekiyor.The Balm Bonnie Lou Manizer

The Balm Hayranlarına Müjde! Günlük makyajınızda da özel günlerde uygulayacağınız makyajda da kullanabileceğiniz The Balm Bonnie Lou Manizer, kalıcılık konusunda da gayet başarılı ve gün içinde yenilemenize gerek kalmayacak bir aydınlatıcı. Size tozutma problemi yaşatmayacak bu meşhur The Balm ürününü sadece aydınlatıcı değil, allık ve far amacı ile de kullanabileceğinizi unutmayınız!

CEVAP VER