Shiseido Sbn Pure Retinol Treatment Face Mask

Yeni yıl’a ışıl ışıl bir cilt ile girmek isteyenler için yepyeni bir maske önerimiz var! Shiseido Sbn Pure Retinol Treatment Face Mask ile ilk kullanımda cildinizde sağlıklı ve ışıltılı bir görünümü elde edebilirsiniz. Haklısınız, biraz pahalı bir marka.. Ancak bakım ürünleri ile kaliteli bir cilde ulaşmanız çok çok yakınınızda!

Shiseido Sbn Pure Retinol Treatment Face Mask, içeriğindeki saf retinol ile sadece 15 dakika içerisinde göz çevresindeki ince çizgilerde ve derin kırışıklıklarda etki gösteren bir cilt bakım maskesi. Aynı zamanda E vitamini de içeren maske, kan dolaşımını arttıran hesperedin de içermektedir. Shiseido Sbn Pure Retinol Treatment Face Mask ile cildinizde genç bir görünüm sağlarken aynı zamanda cildinize yoğun nem takviye etmiş olursunuz.Shiseido Sbn Pure Retinol Treatment Face Mask

Kolajen üretimini arttırarak daha genç bir görünüme erişmenizi sağlarken, cildin onarım sürecini de hızlandıran Shiseido Sbn Pure Retinol Treatment Face Mask kuru, mat ve kırışık cilt görünümünü ortadan kaldırır.

Shiseido Sbn Pure Retinol Treatment Face Mask, gece onarımı için idealdir. Haftada 2-3 kere kullanarak cildinize yoğun bakım uygulayarak, kısa zaman içerisinde onarabilirsiniz. Uygulama esnasında yüzünüze parmaklarınızla nazikçe masaj yaparak ürünü kullanabilirsiniz.

CEVAP VER