Kerimcan Durmaz Mat Likit Ruj

Kerimcan Durmaz Mat Likit Ruj

Son zamanlarda yepyeni mat rujlar ile tanışıyoruz. Şüphesiz ki, mat rujlar 2017 yılında o kadar popüler oldu ki 2018 yılında da aynı popülerliğini koruyacağını düşünüyorum. Kerimcan Durmaz Mat Likit Ruj ise Kerimcan Durmaz’ın internet sitesinde satışa sunulmuştu. Ancak Watsons mağazalarından da bu ruja ulaşabilirsiniz.

Kozmetik sektörüne bomba gibi düşen Kerimcan Durmaz Mat Likit Ruj, özellikle Kerimcan hayranları tarafından çok büyük ilgi gördü. Türkiye dışında da hayran kitlesine sahip olması nedeni ile kendi makyaj markasını yaratması kozmetik sektöründe bomba etkisi yarattı. Ancak ruju kullananların yorumlarını incelediğimiz kadarı ile çoğu kullanıcı ürününün özellikle kalıcılığından oldukça memnun.

Kerimcan Durmaz Mat Likit Ruj kalıcı, kurutmayan ve hafif yapısı ile dudaklarınızda zamanla kurur ve de sabitlenir. Ancak hafif formülü ile ağırlık hissi yaratmayan ruju uyguladığınızda rahatlıkla hareket edebilirsiniz. Çünkü Kerimcan Durmaz Mat Likit Ruj bulaşma yapmayan formüle sahip. İstedeğiniz Watsons mağazasından ulaşabileceğiniz mat rujun birbirinden farklı renkleri için bir an önce en yakın mağazayı ziyaret etmelisiniz!