L’Occitane Shea Duş Yağı

Son zamanlarda vücut bakımı denildiğinde çoğumuzun aklına Shea Yağı geliyor. Güzellik rituelimize dahil olan Shea Yağı, cildin ihtiyacı olan pek çok vitamini içinde barındıran bir mucizevi yağ.. L’Occitane Shea Duş Yağı, cildinizi nazikçe temizlerken, beslenmesine de yardımcı olur.

L’Occitane Shea Duş Yağı, özellikle kuru cilt tipine sahip olanlar için muhteşem bir ürün. Nedeni ise kuru ciltleri yumuşatmaya yardımcı olan zengin dokusu sayesinde koruyucu bir film gibi cildinizi sarar. Hem cildinizi rahatlatır ve nemlendirir hem de kurumaya karşı olarak cildinizi sarar ve cildiniz hep yumuşacık kalır. Hoş bir kokuya sahip olan L’Occitane Shea Duş Yağı, ipeksi formülü ile cildinizi gün boyu yumuşatırken aynı zamanda hoş bir koku ile sarar.L'Occitane Shea Duş Yağı

L’Occitane Shea Duş Yağı‘nı duştan çıkmadan önce uygulayın ve daha sonra durulayınız. İlk kullanımdan itibaren göreceksiniz ki cildiniz olduğundan daha yumuşak! 250ml şişesi ile hoş bir tasarıma sahip vücut yağının fiyatı biraz pahalı olsa da emin olun ki vücudunuzda yaratacağı etki ile sizleri pişman etmeyecek bir vücut bakım ürünü.

Şunu da belirtmek gerek ki.. L’Occitane’da sadece Provence’ta bulunan içerikleri kullanma kuralı bulunuyor..

 

 

CEVAP VER