Bobbi Brown Luxe Eye Shadow

Çok şık bir ürün olan Bobbi Brown Luxe Eye Shadow‘dan bahsedeceğim. Her ne kadar makyaj ürünlerinde, renkler ve kaliteli etkiler bizim için önemli olsa da ilgimizi neredeyse yarı yarıya çeken şey, bizlere görsel olarak nasıl sunulduğu oluyor. İşte bizi görsel olarak da etkileyecek ürünlerden birisi olan Bobbi Brown Luxe Eye Shadow altın renginde makyaj severlere sunuldu.Bobbi Brown Luxe Eye Shadow

Göz makyajı çoğumuz için bir hayli önemli. Hatta eminim ki birçoğumuzun makyaj çantasında en çok göz makyaj ürünleri yer alıyordur. Ancak uygulanan farların gün boyu kalıcılığını koruması şart. Far bazı kullanarak da kullandığınızın farın gün boyu kalıcı olmasını garanti edebilirsiniz. Bobbi Brown Luxe Eye Shadow, kalıcılık konusunda da oldukça başarılı bir ürün. Aynı zamanda palet içerisinde bulunan farlar tozutma yapmaması sayesinde cilt makyajınızında herhangi bir bozulmaya neden olmaz.

Bobbi Brown Luxe Eye Shadow, şık tasarımı ile her zaman çantanızda bulunması gereken bir ürün. Aynı zamanda boyutu nedeniyle rahatlıkla her boyuttaki çantanızda yer verebilirsiniz.

CEVAP VER