Estee Lauder Advanced Night Repair Mask

Daha genç, ışıltılı ve canlı bir cilde sahip olmanızı destekleyecek bir ürün olan Estee Lauder Advanced Night Repair Mask, PowerFoil teknolojisi ile cilde daha hızlı etki ederek cildinizin pürüzsüz ve aydınlık bir görünüme ulaşmasını sağlar!

Estee Lauder Advanced Night Repair Mask

Advanced Night Repair teknolojisi ile dış etkenlerin neden olduğu olumsuz etkiler ile savaşarak cildi korumaya yardımcı olan Estee Lauder Advanced Night Repair Mask, aynı zamanda cildin ihtiyacı olan nemi de sağlar. Kısacası bir cilt bakım ürününden beklediğinizden fazlasını sizlere sağlayacak olan bu ürün Estee Lauder markasının yepyeni ürünü. Bu ürünü haftalık bakım olarak uygulamanız halinde cildinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.Estee Lauder Advanced Night Repair Mask

Temiz cilde uygulunan Estee Lauder Advanced Night Repair Mask‘ın cildinizde sadece 10 dakika beklemesi yeterlidir. Advanced Night Repair Serum formülü ile hazırlanan cilt bakım ürünü 2 parçalı folyo kaplı bir maske. Yüksek performanslı powerfoil teknolojisi ile cilde daha hızlı etki etmeyi başaran bu cilt bakım ürünü ile daha genç ve daha ışıltılı görünüme sahip cilde sahip olabilirsiniz!

CEVAP VER