Golden Rose Holografik Oje

Son dönemin oje modasına uyum sağlamak isteyenler için bir önerimiz var! Golden Rose Holografik Oje ile tırnaklarda gökkuşağının renklerini taşıyabilirsiniz.

Türkiye’deki hayranları ile buluşan Golden Rose Holografik Oje ile ışıkta daha canlı, karanlıkta ise daha metalik renkler elde ediliyor. 15 renkten oluşan seride yer alan ojeler sedefli özelliğinin yanı sıra yanardöner parıltısı ile tırnaklarınız güneşte farklı, geceleri ise daha farklı renkte parlayacak.

Golden Rose Holografik Oje

Özellikle Yeni yıl hazırlığınızda listenizde olması gereken Golden Rose Holografik Oje sayesinde Yeni yıla gökkuşağının renkleri ile parıldayan tırnaklara sahip olabilirsiniz.

Golden Rose Holografik Oje

Sıra dışı görünmekten zevk alanların hayran olacağı bir seri olan Golden Rose Holografik Oje‘ler hakkında tek olumsuz yorum olarak tek kat sürmenin yetersiz olduğu ile karşılaştık. Aslında birçok çeşitte ki ojeleri tek kat sürmek yetersiz oluyor. Özellikle açık renkte ve simli ojeleri çift kat uygulamayı tercih ediyoruz. Tırnaklarınızın ışıl ışıl parlayarak kendini fark ettirmesini istiyorsanız tek kat yerine çift kat sürmenizi öneririz.

CEVAP VER