Kiko Full Coverage 2 in 1 Foundation and Concealer

Kiko Milano yepyeni bir ürün ile yine ve yeniden karşımızda! Özellikle son zamanlarda Kiko markasını çok duymaya başladık. Bunun nedeni ise yenilikçi bir marka olması. Güzelliğine düşkün kadınların vazgeçilmez adresinden yepyeni bir ürün, Kiko Full Coverage 2 in 1 Foundation and Concealer‘dan bu yazımızda bahsedeceğiz.

Kiko Full Coverage 2 in 1 Foundation and Concealer

Kiko Full Coverage 2 in 1 Foundation and Concealer, pratik makyaj ürünleri sevenler için mucize bir ürün diyebiliriz. Nedeni ise hem fondöten hem de kapatıcı etki özelliğini aynı ürün ile kullanabiliyor olmanız. Bu gerçekten de her kadın için harika bir pratikliğe sahip ürün. 12 saat boyunca kalıcılığını korumasının yanı sıra cildi nemlendirerek parlama ve yansımalara izin vermeyen bir formüle sahip. Tüm gün boyunca cildinizi pürüzsüz görünüme kavuşturmayı vaat eden Kiko Full Coverage 2 in 1 Foundation and Concealer, hafif formülü ile de cilt üzerinde ağırlık yapmıyor.

Kiko Full Coverage 2 in 1 Foundation and Concealer‘ı tüm cilt tipleri kullanabilir. Ürünün en büyük avantajı ise göz altında kullanmak için de uygun olması!

 

CEVAP VER