Estee Lauder Advanced Night Repair Eye Concentrate

İşte sizleri sevindirecek yeni bir ürün tanıtımı ile karşınızdayız! Daha aydınlık ve sağlıklı bakışlar isteyenlere bir ürün tanıtacağız bugün. Bu ürün ise Estee Lauder Advanced Night Repair Eye Concentrate!

Devrim niteliğinde bir onarım vaat eden göz bakım ürünü, içerdiği teknoloji ile cildin gece senkronizasyonunu ve de arınmasını sağlayarak göz bölgesinin doğal gece onarımının gerçekleşmesine yardım eder. Kırışıklar, göz altı torbaları, göz çevresinde ki koyu renk halkalar ve benzeri yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı Estee Lauder Advanced Night Repair Eye Concentrate, 360 derece masaj aplikatörüyle kullanıldığında göz çevresini güçlendirerek gün boyu kalıcı bir şekilde nemlendirmeyi amaçlıyor. Cilt yoğunluğunu arttırarak hassas olan göz çevresini güçlendiren formüle sahip gece göz bakım kremi daha aydınlık ve sağlıklı bakışlar için sizi bir sonraki güne hazırlar.

Estee Lauder Advanced Night Repair Eye Concentrate

Geceleri hem cildimize hem de saçımıza bakım yapabilmemiz için en uygun zaman. Hayatın koşuşturması içerisinde zamanımıza bakıma ayıramıyoruz diye hiç üzülmeyin. Çünkü, geceleri uygulanan bakım etkisini daha iyi gösteriyor. Bu sayede zamandan da tasarruf sağlamış oluyoruz..

 

CEVAP VER