The Body Shop Yıldız Baskılı Eyeliner

2018 yılı, güzellikleri de beraberinde getiriyor. Bir sürü makyaj markası Yılbaşı setleri ile adeta biz kadınları büyülüyor. Her geçen gün sizlere harika bir ürün tanıtmaktan oldukça mutluyuz. Çünkü bir kadının kendini en iyi hissettiği anın, makyaj yaparken olduğunu biliyoruz.. The Body Shop Yıldız Baskılı Eyeliner ile makyajınıza bir farklılık katmaya ne dersiniz?

Yeni Yıl için nasıl girerseniz, yılınız öyle geçer diyorlar.. Bu nedenle herkes Yılbaşı’nı sevdikleri ile beraber geçirmeyi diliyor. Ancak bunun yanı sıra güzel görünmekte istiyoruz. İşte The Body Shop Yıldız Baskılı Eyeliner ile 2018 yılı için bir farklılık yaratmaya ne dersiniz?

The Body Shop Yıldız Baskılı Eyeliner

Son zamanlarda “Stamp” yani “Bask Eyeliner”lar çok moda oldu. Ancak buna alışmakta galiba biraz zamanımızı alacak. Ancak şunu söylemek gerekiyor ki.. The Body Shop Yıldız Baskılı Eyeliner‘ın bir ucundaki yıldız baskısının kullanımı oldukça kolay. Eyeliner’ın diğer bir ucu ile yani keçe ucuyla kolayca eyeliner çekebilirsiniz. Keçe ucunun esnek olmaması ise uygulamasını kolaylaştırıyor. Kısacası hem özel günlerde hem de günlük hayatta makyajınızda zevkle kullanacağınız, muhteşem bir eyeliner!

 

 

CEVAP VER