The Body Shop Vanilla Chai Işıltılı Vücut Spreyi

2018 yılının şansına ve getireceği güzelliklere inanmanız için The Body Shop muhteşem vanilya kokusundan oluşturduğu yeni serisi ile sizlerin karşısına çıktı. Bugün ise sizlere The Body Shop Vanilla Chai Işıltılı Vücut Spreyi ‘nden bahsedeceğim..

Bakım ve de makyaj ürünlerindeki renklilik ve hoş tasarımları ile kalbimizi her zaman çalmayı başaran bir marka oldu. Özellikle son zamanlarda yeni ürünleri ile adından çok bahseder olduk..

Muhteşem vanilya aromasının çeşitli baharatlar ile harmanlanmasından tasarlanan The Body Shop Vanilla Chai Işıltılı Vücut Spreyi, gün boyu tatlı bir aroma sağlıyor. Özellikle tatlı kokuları sevenler için önerimiz. Ancak kokusu oldukça hafif ve vücudunuzda oldukça ılık bir aroma sağlıyor. Işıltılı bir sprey olması ise galiba en dikkat çeken özelliği.. The Body Shop Vanilla Chai Işıltılı Vücut Spreyi ile vücudunuzda gün boyu tatlı bir aroma yaratırken aynı zamanda da cilt üzerinde minik minik pırıltılar meydana getirir.

The Body Shop Vanilla Chai Işıltılı Vücut Spreyi

 The Body Shop Vanilla Chai Işıltılı Vücut Spreyi ile cildinizde oluşacak pırıltılar oldukça doğal duracak. Yani endişe etmenize gerek yok. Bunun nedeni ise içerisinde yer alan simlerin ten renginde bulunmaları.

3 adımda Vanilla Chai Vücut Bakımı için;

1.Vanilla Chai vücut peelingi ile cildinizi ölü hücrelerden arındırarak nemlendirin.

2.Vanilla Chai body butter ile cildinizi daha sağlıklı bir görünüme ulaştırın.

3.Vanilla Chai Vücut Spreyi ile gün boyu muhteşem vanilya kokusu ile parlayın!

CEVAP VER