Liquid Highlighter Unicorn Elixir

Son yazılarda da aydınlatıcı ürünler ile ilgili sizlere birçok ürün tanıttım. Bunun nedeni de aydınlatıcılara göstermiş olduğumuz aşırı ilgi ve beğeni. Öyle güzel tasarımlar ve değişiklikler ile karşımıza yeni ürünler çıkıyor ki kendimize engel olamıyoruz. İşte bugün de karşı koyamayacağınız bir ürün sizlere tanıtacağım. Bu ürün ise Liquid Highlighter Unicorn Elixir.

Liquid Highlighter Unicorn Elixir

Liquid Highlighter Unicorn Elixir, sadece Watsons mağazalarında satılan bir makyaj ürünü. Çoğunuzun bildiği üzere çok sevilen Unicorn serisine ait bir likit aydınlatıcıdan bahsediyorum. İlk zamanlarda ne kadar toz aydınlatıcılara ilgi göstermiş olsak da likit aydınlatıcıların da verdikleri ışıl ışıl ve katmansız verdikleri görüntü nedeniyle illa ki bir likit aydınlatıcı da edinmek istiyoruz.

Liquid Highlighter Unicorn Elixir

Liquid Highlighter Unicorn Elixir, özellikle tasarımı ile dikkat çekiyor. Zaten son zamanlarda özellikle aydınlatıcı ürünlerin tasarımları adeta yarışıyor. Bizler de bu yarış içerisinde muhteşem tasarıma sahip ürünler ile kendimizi kaybediyoruz. Ancak şunu söylemek gerekiyor ki Liquid Highlighter Unicorn Elixir, yoğun bir parlaklık sunuyor. Likit formülü sayesinde de cilt tarafından kolayca emilen ve kat kat görünüme neden olmayan aydınlatıcıyı dilerseniz fondöteninizle de karıştırıp strobing efektli makyaj elde edebilirsiniz.

CEVAP VER