Toni & Guy Limited Edition Siblings Isıya Karşı Koruyucu Sprey

Günlük bakım rutinimizde yaptıklarımız maalesef saçlarımıza zarar veriyor. Özellikle de saçlarımıza en çok ısı uygularken acımıyoruz. Halbuki saç bakımında en önemli şeylerden biri de saçları ısıdan korumak. Saçlarınızı, şekillendiricilerin etkilerinden kurtarmak için koruyucu spreylerden birini kullanmanız şart. Bizim önerimiz ise sınırlı sayıda üretilen Toni & Guy Limited Edition Siblings Isıya Karşı Koruyucu Sprey!

Toni & Guy Limited Edition Siblings Isıya Karşı Koruyucu Sprey

Düzleştiricinizden ya da maşanızdan vazgeçemiyor musunuz? O halde bir ısıya karşı koruyucu sprey edinmenizin zamanı gelmiş. Yeni Toni & Guy Limited Edition Siblings Isıya Karşı Koruyucu Sprey, saç düzleştirici ve maşalarının 200 dereceyi bulan ısısına karşı saç yüzeyini koruyan hafif ağırlıktaki saç spreyidir. Saçların yumuşak olmasını, elektriklenmeyi kontrol altına almayı ve aynı zamanda daha parlak görünmesini sağlar. Isıya karşı koruma zaten ilk görevi.

Isı kullanarak yapılan saç şekillendirme işlemleri sonucu saçta yıpranma, kırılma ve elektriklenme olması kaçınılmaz son. Toni & Guy Limited Edition Siblings Isıya Karşı Koruyucu Sprey, tüm bunların önüne geçiyor ve saçın yumuşaklığını ve pürüzsüzlüğünü sağlıyor.Toni & Guy Limited Edition Siblings Isıya Karşı Koruyucu Sprey

Oldukça kullanışlı bir şişe tasarımına sahip olan Toni & Guy Limited Edition Siblings Isıya Karşı Koruyucu Sprey, kolayca püskürtme özelliğine sahip ve hemen dağılarak saçta topaklanma yaratmadan kolayca şekil verilmesini sağlıyor.

Her çeşit ısı ile saç şekillendirme işleminden önce ıslak ya da kuru saçınızın uçlarına eşit miktarda Toni & Guy Limited Edition Siblings Isıya Karşı Koruyucu Spreyden sıkın ve saçlarınızı tarayın. Tarama işleminden sonra hemen ısı ile şekillendirme sağlayabilirsiniz. Böylece hem saçınız kolay şekil alacak hem de hasar görmesi engellenecek!

CEVAP VER