Incia Tırnak Güçlendirici Serum

Son dönemde %100 doğal ürünleriyle adından oldukça söz ettiren Incia markasının yeni bir ürünü ile karşınızdayız. Incia Tırnak Güçlendirici Serum bugünkü konuğumuz.

Doğal kişisel bakım ve temizlik ürünleri üreten Incia markası oldukça güzel bir ürüne imza atmış. Rengarenk ojeli, manikürlü tırnaklar ilk bakışta çok güzel geliyor değil mi? Ancak altında yatan tırnaklarınızın sağlığını hafife almayın. Çünkü sağlıklı tırnaklar sağlıklı eller demek. Incia Tırnak Güçlendirici Serum tırnaklarımıza hak ettikleri bakımı en doğal yoldan sunmayı amaçlıyor.

Incia Tırnak Güçlendirici Serum

Sıcak, soğuk hava, deterjanlar ve oje gibi çeşitli sebeplerle tırnak etlerimiz fazlaca kuruyor ve soyulmaya başlıyor. Incia Tırnak Güçlendirici Serumsoyulan tırnak etlerini nemlendirilerek, yumuşaması sağlayan bir ürün. Argan ve tatlı badem yağı ile tırnak dipleri yumuşacık oluyor. Zeytinyağı ve doğal E vitamini koruyucu bariyer etkisini arttırıyor. Korunan ve beslenen tırnaklar böylece sağlıkla uzuyor. Aynı zamanda dış etkenlerden dolayı tırnağın zedelenmesine, çatlamasına ve kırılmasına karşı da koruma sağlıyor.

%100 doğal Incia Tırnak Güçlendirici Serum, hızlıca nüfuz eden argan yağı formülü ile kat kat soyulan, ortadan ya da yanlardan kırılan tırnaklarınıza özenle bakım yapıyor. Günde 1 kez yatmadan önce daha önceden temizlenmiş tırnak ve tırnak diplerine bir kaç damla uygulayınız. Bu şekilde yıpranmış tırnak etlerinizi yumuşatabilir ve onarılmasına yardımcı olabilirsiniz. Daha canlı daha parlak tırnaklarla oje sürmeden de tırnaklarınızla barışık olacaksınız!

CEVAP VER