Yves Rocher Beyaz Vanilya Vücut Sütü

Yılbaşı yaklaşırken markalarında Yılbaşı sürprizlerini görmek oldukça mutlu edici. Özellikle hoş tasarımlar ile dikkatleri çekmeyi başaran markaların arasında yer alan Yves Rocher, 2018 yılı için de müşterilerine sürprizini sundu. Bu sürpriz setler arasında ise Beyaz Vanilya seti yer alıyor. Birçok bakım ürününün yer aldığı sette Yves Rocher Beyaz Vanilya Vücut Sütü, Yılbaşı tasarımı ile vücut bakım keyfini arttırıyor.

Yves Rocher Beyaz Vanilya Vücut Sütü

Beyaz vanilya ve Mavi Kantaron Çiçeği Öz Suyu’nun muhteşem karışımı ile vücut bakımınızı keyifli hale getirecek olan Yves Rocher Beyaz Vanilya Vücut Sütü, iştah açan bir kokuya sahip. Sağlayacağı kadifemsi doku ile cildinizi yumuşatır. Formülü %97’den fazla doğal içeriğe sahip olması nedeniyle cildiniz için güven ile kullanabileceğiniz Yves Rocher Beyaz Vanilya Vücut Sütü, organik jojoba yağı, vanilya özü, mavi kantaron çiçeği öz suyu ve de tatlı badem yağı içerir.

Doğal içeriğe sahip Yves Rocher Beyaz Vanilya Vücut Sütü ile her gün cildinize bakım yaparak gün boyu hoş kokan, yumuşacık bir cilde sahip olabilirsiniz.

CEVAP VER