Rival De Loop Rainbow Highlighter

Bugün sizlere Rival Dee Loop‘un Unicorn serisinde yer alan bir üründen bahsedeceğim. Bir unicorn, flamingo modası çıktı ki hepimiz bu figürlerin bulunduğu ürünler satın almaya başladık. Bu nedenle markalarda unicorn figürlü koleksiyonlar üretmeye başladılar. Rival De Loop Rainbow Highlighter ise makyaj markaları arasında en çok konuşulan unicorn koleksiyona sahip.Rival De Loop Rainbow Highlighter

Rossmann‘da satılan Rival De Loop, ışıl ışıl unicorn figürlü serisi ile favorileriniz arasına girmeye aday! Makyaj trendleri arasında yer alan aydınlatıcılar çoğumuz için bir vazgeçilmez haline geldi. Unicorn modasını, vazgeçilmezimiz haline gelen aydınlatıcı ürünlerde de görmeye başladık. Rival De Loop Rainbow Highlighter, pigmentasyonu oldukça yüksek bir ürün. 6 adet farklı renkleri içeren aydınlatıcıda ki renkleri ister tek tek ister karıştırarak kullanabilirsiniz. Ancak etkilerinin yüksek olmaları nedeniyle uygulama yaparken özenli olmanız gerekiyor.

Rival De Loop Rainbow Highlighter

Yüz bölgenizde aydınlatmak istediğiniz yerlere 6 renkten dilediğinizi seçerek uygulayabilirsiniz. Cilt renginiz her ne olursa olsun aydınlatıcı ürünler ile makyajınızı daha güzel hale getirebilirsiniz. İsterseniz doğal bir ışıltı ile isterseniz de ışıl ışıl dikkat çekici bir ışıltı ile..

CEVAP VER