Yves Rocher Duş Jeli Kırmızı Meyveler

Yves Rocher yılbaşı özel koleksiyonunu bizlerle buluşturdu! Yılbaşı dendiğinde aklınıza ilk hangi renk geliyor? Kırmızı değil mi? Kırmızılarla beyazlar dolu, vanilya ve kızılcık gibi meyveler ve kışa özgü hoş kokularla mest eden Yves Rocher Yılbaşı Koleksiyonu sınırlı sayıda ürünleriyle satışa sunuldu. Yves Rocher Duş Jeli Kırmızı Meyveler bugünün en yenisi. Gelin ürüne yakından göz atalım.

Yves Rocher Duş Jeli Kırmızı Meyveler

Yaklaşan yılbaşıyla beraber, onun heyecanını taşıyan parçalar, koleksiyonlar ve tasarımlar mağazalara gelmeye başladı. Yves Rocher Duş Jeli Kırmızı Meyveler de Yves Rocher Yılbaşı Koleksiyonunda yer alan ürünlerden biri. Yves Rocher Duş Jeli Kırmızı Meyveler, kızılcık özü ve mavikantaron çiçeği öz suyunun muhteşem uyumuyla banyo keyfinizi iki katına çıkartacak bundan emin olabilirsiniz.

Günlük hayattaki en rahatlatıcı deneyimlerden biri kuşkusuz mis kokulu duş jelleriyle yapılan banyo keyfi. Su ile temas ettiğinde hafif köpüksü bir dokuya dönüşen Yves Rocher Duş Jeli Kırmızı Meyveler, hoş kokusu eşliğinde cildinizi yumuşakça temizlerken bütün günün yorgunluğunu üzerinizden alacak.

Yves Rocher Duş Jeli Kırmızı Meyveler

Yves Rocher Duş Jeli Kırmızı Meyveler, markanın diğer ürünleri gibi %98’den daha fazla doğal içeriğe sahip. İçeriğindeki bitkisel temizleyiciler cilde zarar vermeden derinlemesine temizlerken, cildin nem dengesinin korunmasına yardımcı oluyor. Cildinizin pH değeriyle tam uyumludur. Dermatolojik kontrol altında test edilen ürün paraben içermez.

Bu yılbaşında sezona özel ve sınırlı sayıdaki Yves Rocher ürünleri ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizi şımartın! Sıcacık baharatlı kış aromaları ve kış meyvelerinin harika kokusu ile kişisel bakımınızı tamamlayın!

CEVAP VER