Isana Beyaz Kapatıcı Sprey

Saçlarını boyatanlar bilirler. Saçlarımızı boyattıktan sonra o harika saç rengi sonsuza kadar kalsın isteriz. Fakat birkaç hafta sonra saçlar uzamaya başlar ve beyazlar kendini gösterir… İşte bu durum saçlarımızla ilgili en zorlandığımız konulardan biri! Ancak bu sorunun da bir çözümü var elbette. Birçok markada rastladığımız beyaz kapatıcı spreylere bir yenisi de Isana markasından geldi. Isana Beyaz Kapatıcı Spreyi Rossmann raflarında fiyat açısından daha uygun bir alternatif olarak bulabilirsiniz.

Zamansızlıktan dip boyanızı yaptıramamış olabilirsiniz. Ya da aniden çıkan bir toplantı veya randevu için bir adet Isana Beyaz Kapatıcı Sprey edinmeniz yeterli. Ürün hem işlev hem de boyut olarak çok pratik olduğundan çantanız da bile taşıyabilirsiniz. Bir deodoranttan daha az yer kaplayacaktır.

Isana Beyaz Kapatıcı Sprey

Kolay ve hızlı uygulanan Isana Beyaz Kapatıcı Sprey, tüm saç renklerinin %85’i ile de uyumlu. Sarı, kumral, koyu kahve, kahve ve siyah olmak üzere 5 farklı renk seçeneği bulunuyor. Spreyi uyguladıktan sonra beyaz saç dipleriniz, içindeki mikro renk pigmentleri ve difüzyon sayesinde kolayca kapanacaktır.

Isana Beyaz Kapatıcı Spreyi kullanmadan önce iyice çalkalayın. Ürünü 10 cm mesafeden eşit bir şekilde saç diplerinize uygulayın. Unutmayın; bu işlemi yaparken saçlarınız kuru olmalı. Uyguladıktan sonra da yaklaşık 1 dakika kadar sabitlenmesini bekleyin ve hazırsınız! İlk şampuanlamaya kadar kalıcı olduğunu da belirtmek isteriz.

CEVAP VER