Wet N Wild Golden Glimmer Yılbaşı Seti

Gratis mağazaları bu aralar rengarenk! 2018 yılının yaklaşması ile birlikte bir çok markanın yılbaşı setlerini satışa sunan Gratis, bu sefer Wet N Wild Golden Glimmer Yılbaşı Seti ile karşımızda.

Wet N Wild Golden Glimmer Yılbaşı Seti 4 adet pigment, 2 adet fırça ve de 1 adet aydınlatıcıdan oluşuyor. Pırıl pırıl bir ambalajın içinde bulunan ürünlerin sunumu gerçekten çok zevkli ve dikkat çekici. Plastik şeffaf bir bölme içerisine yerleştirilen ürünlerin tasarımı da çok şık ve sade. Yılbaşı için sınırlı sayıda üretilen set sadece Gratis mağazalarında yer alıyor.Wet N Wild Golden Glimmer Yılbaşı Seti

Wet N Wild Golden Glimmer Yılbaşı Seti içerisinde ki 4 pigmentin rengi çok hoş ve aydınlatıcı ise gold bar olarak geçen minik bir pudra görseli ile çok şık görünüyor. Pigmentler ise tuzluk şeklindeki delikler sayesinde kolayca uygulanabiliyor. Etrafı tozu dumana katmadan kolaylıkla uygulayabileceğiniz bir tasarıma sahip!

Wet N Wild Golden Glimmer Yılbaşı Seti

Pigmentler: Kung Fu Lighting, Dom&Cherry On Top, Heart Of Rose Gold, Ride On My Copper.

Wet N Wild Golden Glimmer Yılbaşı Seti, araştırdığımıza göre kullanıcılar tarafından çok beğenilmiş. Ambalajları hakkında da çok olumlu yorumlar bulunuyor. Makyaj sever bir arkadaşınıza Yeni Yıl için hediye edebileceğiniz bir set!

 

CEVAP VER