The Body Shop Drops Of Youth İkili Set

Yeni bir yılbaşı seti ile karşınızdayız! The Body Shop Drops Of Youth İkili Set ile Yeni Yıl’da sevdiklerinize sürpriz yapmaya ne dersiniz? Özellikle cilt bakım ürünlerine merak salmış bir arkadaşınızı bu set ile oldukça mutlu edebilirsiniz. The Body Shop‘ın yeni bir serisi olan Drops Of Youth, yaşlılık belirtilerini başlar başlamaz durdurmayı vaat eden ürünlerden oluşuyor.

The Body Shop Drops Of Youth İkili Set

The Body Shop Drops Of Youth İkili Set içerisinde serinin nemlendirici ve konsantre serumu yer alıyor. Bu set ile öncelikle serum ile cildinize bakım yapabilir sonrasında ise nemlendiricinizi uygulayabilirsiniz. Düzenli kullanım ile cildiniz yenilenecek ve kırışıklarınız gözle görülür bir şekilde azalacak.

The Body Shop Drops Of Youth İkili Set

12 saate kadar cildi nemli tutma özelliği olan Drops Of Youth Nemlendirici’yi her gün sabah ve akşam kullanmanız öneriliyor. The Body Shop Drops Of Youth İkili Set içerisinde yer alan konsantre serumu ise sadece geceleri uyumadan önce kullanmanız tavsiye ediliyor. Eğer hala bir cilt bakım rutininiz yoksa bu set ile Yeni Yıl’da kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

CEVAP VER