John Frieda İnce Telli Saçlar İçin Hacim Serumu

İnce telli ve düz saçların en büyük sorunu hacim eksikliğidir. Genelde bu tip saçları şekillendirmek de zordur. Çünkü hemen sönmeye ve bozulmaya meyillidirler. Bu yüzden saçlarınıza hacim kazandırmak için ince telli saçlar için özel olarak üretilmiş ürünleri kullanmanız gerekir. Bu konuda yeni keşfimiz ince telli saçları ağırlaştırmadan güçlendirmeye yardımcı en yeni John Frieda İnce Telli Saçlar İçin Hacim Serumu oldu. Merak edenler için ürünün tam adı John Frieda Luxurious Volume Core Restore Volumiser İnce Telli Saçlar İçin Hacim Serumu.

John Frieda İnce Telli Saçlar İçin Hacim Serumu

Saçlar ince telli olduğunda sönük ve düz görünmesi ne yazık ki kaçınılmaz oluyor. Ancak kozmetik dünyası o kadar aldı başını gitti ki artık çözümsüz hiçbir problemimiz olamaz! John Frieda İnce Telli Saçlar İçin Hacim Serumu bu durumdakiler için aranan kan!

John Frieda İnce Telli Saçlar İçin Hacim Serumu, ince telli saçları ağırlaştırmadan kademeli olarak içeriden güçlendirmeye ve uzun süreli doğal bir hacim sağlamayı amaçlıyor. Güçlendirici protein kompleksi içeren bu hacim serumu ısı ile aktif hale geliyor. Her yıkamadan kullanıma uygun.

John Frieda İnce Telli Saçlar İçin Hacim Serumu durulanmayan bir ürün. 3 pompa kadar serumu havlu ile ıslaklığı alınmış temiz saça yayın. Ya da ürünü saçı tarayarak dağıtın. Saçınızın uzunluğuna ve kalınlığına göre daha fazla veya daha az serum kullanabilirsiniz tabii ki. Serumu aktif hale getirmek için saçlarınızı saç kurutma makinesi ile kurutun. Dilediğiniz gibi şekil verin ve işte hazırsınız!

John Frieda İnce Telli Saçlar İçin Hacim Serumu

John Frieda İnce Telli Saçlar İçin Hacim Serumunu boyalı saçlara sahip olanlar da kullanabilir. En iyi sonuç için serinin şampuan ve saç kremini öncesinde kullanmanızı tavsiye ederiz.

CEVAP VER