Pastel Profashion Lip Topper

Pastel, son zamanlarda çıkardığı yepyeni makyaj ürünleri ile adından çok söz ettiriyor. Pastel Profashion Lip Topper ile makyaj trendini tabi ki de kaçırmadı. Son zamanlarda metalik, parlak likit rujlar kesinlikle trendler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Sonbahara girerken metalik rujlar moda olmuştu. Ancak bir kaç markadan ulaşabiliyorduk. Fakat son zamanlarda neredeyse her markanın metalik, parlak likit ruj serisi çıkmaya başladı.

Pastel Profashion Lip Topper, tek başına ya da mat ruj üzerine uygulanıyor. Kullanıcıların çoğu rujdan memnun kaldıklarını söylüyorlar. Bunun nedeni ise yapış yapış hissinin yaşanmaması. Bildiğiniz üzere lipgloss kullanıcılarının çoğu yapış yapış hissinden şikayet ederler. Ancak Pastel Profashion Lip Topper ile o his asla yaşanmıyor!

Pastel Profashion Lip Topper

İçerisinde holografik simler bulunan rujun kokusu da muhteşem! Kullanıcıların çoğu ruj hakkında hiç bir kötü özelliğin bulunmadığı hakkında görüş bildirmiş. Eğer sizde makyaj trendine ayak uydurmak istiyorsanız.. Pastel Profashion Lip Topper alıp, deneyimleyebilirsiniz. Aynı zamanda fiyat olarak ise bir çok markaya göre oldukça daha uygun!

CEVAP VER