Nyx Epic Ink Liner

Simsiyah ve ince uçlu bir eyeliner çekmek için hepimiz eminim ki bir çok defa denemelerimiz olmuştur. Hatta düzgün bir eyeliner çekebilmek için okula veya iş yerine geç kaldığımız günlerimiz bile olmuştur. Ancak elimiz alıştıkça eyelinerlarımızı 30 saniyede sürer olduk. Bunu nedeni hem elimizin alışıyor olması hem de yeni yeni çıkan eyeliner ürünler. Nyx Epic Ink Liner‘ı bugün sizlere anlatacağım.

Nyx Epic Ink Liner

Nyx Epic Ink Liner ile neredeyse hiç uğraşmadan simsiyah ve profesyonel bir eyeliner uygulaması yapmak hangimiz istemez ki!

Yumuşak ve esnek kıl fırçası ile kolay uygulama imkanı sağlayan ve de keskin bir bitiş yakalamanızı sağlayan Nyx Epic Ink Liner, simsiyah rengi ile bakışlarınızı daha keskin bir hale getirerek, çevrenizdekileri büyülemenizi sağlar. Simsiyah, opak ve tüm gün kalıcı özel formülü ile kullanıcılarından tam puan alan Nyx Epic Ink Liner ile eyeliner arayışınıza son vermeye ne dersiniz? Profesyonel bir eyeliner uygulaması için hemen en yakınınızdaki Nyx mağazasını ziyaret edebilir ya da online satış sitesinden alışverişinizi sağlayabilirsiniz.

 

CEVAP VER