Yves Rocher Kırmızı Meyveler Yılbaşı Koleksiyonu

Yılbaşı‘na özel kokusu ile Kırmızı Meyveler Koleksiyonu, Yves Rocher tarafından sınırlı sayıda üretildi. İştah açan kokuya sahip vücut bakım ürünleri sahip oldukları tasarımları ile de oldukça zevkli ve eğlenceli görünüyorlar. Ancak sınırlı sayıda üretilen bu ürünleri denemek için bir an önce Yves Rocher mağazalarına koşmalısınız.

Yves Rocher Kırmızı Meyveler Yılbaşı Koleksiyonu, birbirinden farklı ürünler ile karşımıza çıktı. Duş jelinden sıvı sabununa kadar bulunan koleksiyonda yer alan ürünlerin formülü %97’den daha fazla doğal içeriğe sahip. Bu nedenle vücudunuzda bu hoş kokulu ürünleri güven rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Yves Rocher Kırmızı Meyveler Yılbaşı Koleksiyonu

Bitkisel formülü kızılcık özü ve mavi kantaron özsuyu’nun yanı sıra karita yağı ve badem yağı da içermektedir. Doğal yağlardan oluşan Yves Rocher Kırmızı Meyveler Yılbaşı Koleksiyonu‘nda yer alan ürünler muhteşem kokuları ile vücudunuzda kadifemsi bir dokunuş sağlar. Yılbaşı tasarımlarına sahip koleksiyon ürünleri, aynı zamanda sevdiklerinize hediye etmek amacı ile de alabilir, sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz.

Muhteşem kokuya sahip bu koleksiyon ile vücut bakım keyfinizi arttırın!

CEVAP VER