Otacı Keratin Arginine Saç Bakım Şampuanı

Otacı markasının bitkisel şampuanlar serisinden bir ürünle devam ediyoruz bugün. Yıpranmış, cansız saçlarınız varsa Otacı Keratin Arginine Saç Bakım Şampuanı tam size göre!

Hepimizin yıpranmış saç sorunu ile karşı karşıya kaldığı zamanlar olur. Saçlarımızı istediğimiz şekle getirmek için birçok işlem uyguluyoruz ve onları yıpratıyoruz. Saç boyalarından, düzleştiricilere, saçlarımız o kadar çok şeye maruz kalıyor. Neyse ki saçlarımızı emanet edebileceğimiz bitkisel ve temiz içerikli şampuanlar var. Otacı Keratin Arginine Saç Bakım Şampuanı da onlardan biri.

Otacı Keratin Arginine Saç Bakım Şampuanı, yıpranmış, cansızlaşmış, kırılmış, elastikiyetini kaybetmiş, boya veya diğer kimyasal ve ısı işlemlerden zarar görmüş saçların bakımı için idealdir. PH değeri cilt ile uyumludur. SLES, SLS, sülfat, paraben, boya maddesi gibi katkı maddeleri içermez. Ayrıca hayvansal kökenli maddeler bulunmuyor ve hayvanlar üzerinde test edilmeden geliştirilmiştir!

Otacı Keratin Arginine Saç Bakım Şampuanı

Otacı Keratin Arginine Saç Bakım Şampuanında saçın yeniden yapılandırılmasında önemli rol oynayan aminoasitlerden biri olan Arginine bulunuyor. Arginine proteini saçları güçlendiriyor ve saç telleri güçlenince de dökülmelere karşı dirençli oluyor. Otacı Keratin Arginine Saç Bakım Şampuanı da yoğun kimyasal işlem görmüş, çabuk kırılan, cansız, yıpranmış saçların onarılmasına yardımcı oluyor. Saça ve saç derisine zarar vermeden hassas olarak temizliyor.

Saçlar bir insanın en değerli ve değişmeyen tek aksesuarıdır. Hiç kimse kötü saçlarla doğmaz, alışkanlıklarımız ve uyguladığımız saç bakımı saçlarımızın bugünkü halini belirler. O yüzden saçlarınıza iyi bakın!

CEVAP VER